pt.. wrz 30th, 2022

outsourcing it Dlaczego nowojorskie firmy decydują się na outsourcing IT

Outsourcing informatyczny opłacalność w małych firmach.
obsługa it

outsourcing it Właśnie wtedy, gdy wydawało Ci się, że można bezpiecznie rozmawiać o outsourcingu IT, dostajemy kolejną falę pytań o jego zalety i wady. Wtedy nagle zostajesz oblodzony. Wyszukiwanie w Internecie pokazuje tysiące wyników na temat outsourcingu IT. Więc o co w tym wszystkim chodzi? Co tak naprawdę wiedzą eksperci?

Outsourcing informatyczny czy i kiedy jest potrzebna zabezpieczenie informatyczne?

Outsourcing IT oznacza współpracę z dostawcą usług pracy zdalnej. Zazwyczaj firmy mają co najmniej jednego wewnętrznego eksperta IT, który zajmuje się infrastrukturą IT dla firmy. Outsourcing pracy zdalnej oznacza pozyskanie kogoś, kto jest w stanie obsłużyć potrzeby IT Twojej firmy bez konieczności dodatkowych inwestycji w siłę roboczą, szkolenia IT i sprzęt. Outsourcing pracy zdalnej oznacza szybki dostęp do właściwych ludzi we właściwym miejscu i czasie. Oto kilka innych zalet i wad outsourcingu IT dla startupów.

koszty w małych firmach

Szybszy czas – Możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, zlecając na zewnątrz swoje wymagania IT. To dlatego, że masz zewnętrznych dostawców wykonujących całą pracę IT dla Ciebie. Twój wewnętrzny ekspert może być powolny w reagowaniu na potrzeby klienta, a to zjada na swoje zyski. Jednak poprzez outsourcing potrzeb IT, można skrócić czas potrzebny do wymyślania rozwiązań, na ogół. Dzieje się tak dlatego, że outsourcing rozwiązań IT oszczędza czas poprzez kontakt z dostawcami, którzy wiedzą więcej na ten temat niż twój wewnętrzny ekspert.

Outsourcing IT dlakogo jest usługa informatyczna?

Niższe koszty – Nawet w przypadku outsourcingu IT, wydatki z nim związane wciąż się sumują. Usługi IT są zawsze kosztowne. W niektórych przypadkach mogą przekroczyć budżet nawet dużych organizacji. Outsourcing pomaga obniżyć koszty, ponieważ otrzymasz zewnętrznego dostawcę, który ma doświadczenie w obsłudze potrzeb IT po znacznie niższych kosztach. Na przykład, jeśli potrzebujesz strony internetowej opracowanej dla małej firmy i to kosztuje 5 dolarów, a następnie będzie skończyć się wydając tysiące dolarów.

Zwiększona efektywność – Outsourcing pozwala na obniżenie kosztów związanych z wdrożeniem systemów informatycznych. Przez outsourcing, nie trzeba zatrudniać programistów systemów informatycznych i utrzymania ich licencji lub akredytacji. Innym powodem, dla którego można obniżyć koszty jest to, że dostawcy zewnętrzni będą robić wdrożenia dla Ciebie. Powoduje to również zwiększenie produktywności, ponieważ zadania mogą być przypisane do pracowników. Outsourcing eliminuje potrzebę in-house personelu IT, który obsługuje te zadania.

Zmniejszone ryzyko – Outsourcing zmniejsza również ryzyko, ponieważ zlecenie projektu na zewnątrz pozwala na przekazanie większości procesów decyzyjnych stronie trzeciej. Oznacza to, że nie musisz odbywać niekończących się rund spotkań w biurze i ciągłych rozmów teleakustycznych tylko po to, aby omówić ważne kwestie. Najlepszą rzeczą w outsourcingu jest to, że wymaga on minimalnej administracji i nadzoru. Dlatego też jest on mniej kosztowny w porównaniu z zaangażowaniem do projektu zespołu wewnętrznego. Outsourcing projektów może również przyspieszyć czas ich realizacji. W rzeczywistości, niektóre startupy odnotowały oszczędności sięgające nawet 70% kapitału początkowego dzięki outsourcingowi.

Outsourcing IT co jest plustem i minusem przy umowie na informatyczną obsługę biznesu.

Bariery językowe – Korzystanie z outsourcingu sprzedawcy, który rozumie preferowany język może zminimalizować bariery językowe między firmą a sprzedawcą. Na przykład, jeśli Twoja firma używa języka angielskiego jako głównego języka, to byłoby konieczne, aby wybrać anglojęzycznego dostawcy dla swojego projektu. Hiszpański, chiński i francuski są również uważane za drugi język przez niektórych właścicieli firm. Jeśli używasz sprzedawcy, który rozumie te języki, to może zdecydowanie pomóc w zmniejszeniu barier językowych i ustanowienie silnego rapportu między firmą a sprzedawcą. To dlatego, że sprzedawca będzie w stanie zrozumieć swoje potrzeby i wymagania lepiej i zapewnić Państwu niestandardowych rozwiązań.

To tylko kilka z powodów, dla których firmy w Nowym Jorku decydują się na outsourcing technologii informatycznych w celu obniżenia kosztów i poprawy ich funkcjonowania. Jednak wielu przedsiębiorców są ostrożni, aby umieścić całą swoją inwestycję na coś, co może nie okazać się być dla nich właściwe. Aby dowiedzieć się, czy tak jest w przypadku Twojej firmy, możesz po prostu skontaktować się z Johnem W. Welchem z Welch Contract Management Services, aby uzyskać porady ekspertów na temat outsourcingu Twojej firmy. John W. Welch jest partnerem w firmie i ma ponad 25 lat doświadczenia w tej dziedzinie. John uprościł skomplikowany świat outsourcingu technologii informatycznych i obecnie dostarcza wysokiej jakości rozwiązania dla małych firm i korporacji w całym kraju.

Dane adresowe:

Akte Outsourcing IT Poznań – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora

By akte

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.