pt.. wrz 29th, 2023

Rimini Street Oferuje obsługę informatyczną firm na całym stosie technologicznym

Osbługa informatyczna firm czy i kiedy jest konieczna obsługa informatyczna?
Plusy i minusy przy umowy na informatyczną obsługę spółki.

Usługi wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw różnią się od tych oferowanych przez producenta oprogramowania i są zazwyczaj bardziej responsywne, kompleksowe i osobiste. Rimini Street, na przykład, zrewolucjonizowało doświadczenie wsparcia klienta poprzez zbudowanie globalnego zespołu inżynierów-ekspertów, posiadających średnio 20 lat doświadczenia zawodowego. Klienci mogą dotrzeć do tych inżynierów w ciągu kilku minut i otrzymać natychmiastową pomoc w każdej sprawie. Firma oferuje usługi IT dla firm na całym stosie technologicznym, w tym bezpieczeństwo, usuwanie błędów i zgodność z przepisami podatkowymi.

IT, marketing i doradztwo biznesowe

Accenture jest globalną firmą świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury i bezpieczeństwa. Ich eksperci pomagają firmom tworzyć 360-stopniową wartość dla swoich klientów. Przyjmują również zmiany i pracują nad stworzeniem zrównoważonego środowiska. Ich usługi obejmują zakres od strategii do doradztwa technologicznego. Ich możliwości obejmują chmurę i analitykę, media społecznościowe i cyberbezpieczeństwo.

Aby zbudować udany biznes konsultingowy, musisz opracować strategię marketingową, która sprawi, że Twoja firma konsultingowa znajdzie się przed potencjalnymi klientami. Możesz to zrobić poprzez marketing bezpośredni oraz połączenie marketingu tradycyjnego i internetowego. Powinieneś również opracować elevator pitch dla potencjalnych klientów i stworzyć szablon propozycji dla klienta.

Dobry konsultant musi mieć praktyczne doświadczenie w świecie biznesu. Chociaż wielu absolwentów szkół wyższych może mieć stopień naukowy, mogą oni nie mieć odpowiedniego doświadczenia biznesowego. Należy rozważyć firmy konsultingowe, które mają bogate doświadczenie. CV i wykształcenie konsultanta powinny być szczegółowe, a jego kwalifikacje zweryfikowane. Należy również zwrócić uwagę na certyfikaty i możliwości ciągłego uczenia się. Należy również sprawdzić referencje i potwierdzenie ustaleń przed zatrudnieniem kogokolwiek.

Wsparcie dla oprogramowania dla przedsiębiorstw

Jeśli potrzebujesz pomocy z oprogramowaniem dla przedsiębiorstw, pomocne jest uzyskanie wsparcia technicznego od wydawcy oprogramowania. Inżynierowie wsparcia technicznego oprogramowania mogą pomóc we wszystkim, od instalacji i użyteczności po zdalne rozwiązywanie problemów. Są dostępni przez całą dobę. Mogą nawet odpowiedzieć na Twoje pytania, jeśli nie masz czasu zadzwonić bezpośrednio do firmy produkującej oprogramowanie.

Kompleksowe wsparcie oprogramowania dla przedsiębiorstw obejmuje również monitorowanie i konserwację aplikacji. Jest to niezbędne dla zespołów programistycznych, które muszą mieć jasny obraz procesu rozwoju i występujących błędów. Oprogramowanie do śledzenia błędów pomaga zespołom w utrzymaniu przejrzystego przeglądu problemów i przypisaniu ich do właściwych osób. Pomaga im również lepiej się komunikować i nadawać priorytety problemom.

Wsparcie oprogramowania dla przedsiębiorstw z ulicy Rimini

Rimini Street jest globalną firmą wspierającą oprogramowanie dla przedsiębiorstw z 24 biurami na całym świecie i ponad 2000 aktywnych klientów. Jej szybki wzrost przypisuje się potrzebie większej elastyczności w strategii IT i uwolnienia organizacji od planów działania narzuconych przez dostawców. W tym artykule dyrektor generalny Sebastian Grady wyjaśnia, jak działa ten model i dlaczego firma jest atrakcyjną opcją dla przedsiębiorstw.

Rimini Street zapewnia kompleksowe wsparcie oprogramowania dla przedsiębiorstw, które oferuje niezrównaną wartość. Jej personel wsparcia składa się z certyfikowanych i wysoko wykwalifikowanych inżynierów, którzy śledzą problemy aż do ich rozwiązania. Firma ma ocenę zadowolenia klientów na poziomie 4,9 i pomogła swoim klientom zaoszczędzić ponad 6 miliardów dolarów w ciągu ostatnich pięciu lat. Ich kompleksowe, zintegrowane usługi wsparcia eliminują opóźnienia związane z eskalacją i zapewniają klientom szybkie aktualizacje Legislature-to-Live ™ w zakresie globalnych podatków, prawa i regulacji.

Klienci Rimini Street zazwyczaj prowadzą firmy o niższych marżach, a każdy zaoszczędzony grosz może dodać miliony do ich wyniku finansowego. W porównaniu z innymi programami wsparcia dostawców, Rimini Street oferuje funkcje premium, które pozwolą klientom zaoszczędzić nawet 50% ich rocznych opłat za wsparcie. Dzięki dedykowanym inżynierom, klienci otrzymują lepszą obsługę i doświadczenie z ich systemami oprogramowania dla przedsiębiorstw.

Rozwiązania wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw Rimini Street uwolnią budżety na ważniejsze inicjatywy. Czy agencje rządowe szukają uaktualnienia, poprawy działania lub zmniejszenia kosztów operacyjnych, Rimini Street może pomóc im zmaksymalizować wartość ich obecnych systemów ERP. Dodatkowo, mogą zaoszczędzić na wsparciu stron trzecich podczas wdrażania nowych technologii i usług.

Rimini Street oferuje ujednolicony model wsparcia dla oprogramowania dla przedsiębiorstw, pozwalając organizacjom zaoszczędzić nawet 50% rocznie. Rimini Street oferuje inżynierów z ponad 20-letnim doświadczeniem, którzy pomagają firmom w zarządzaniu ich aplikacjami. Firma zapewnia również globalny model wsparcia i specjalizuje się w usługach dostosowanych do potrzeb klienta.

Oprócz oferowania najnowocześniejszego wsparcia dla oprogramowania dla przedsiębiorstw, Rimini Street zapewnia rozwiązania wirtualnego patchowania. Technologia ta umożliwia klientom szybsze pobieranie aktualizacji zabezpieczeń bez wpływu na ich produktywność. W rezultacie klienci korzystają z lepszej wydajności i zmniejszonych kosztów. Takie podejście pozwala również Rimini Street zaoferować lepszą wartość niż konkurencja.

Rimini Street oferuje 24×7 wsparcie dla swoich klientów. Ich zespół inżynierów jest dostępny przez całą dobę, aby rozwiązać wszystkie rodzaje problemów. Jego zespół wsparcia gwarantuje czas reakcji w mniej niż 10 minut dla krytycznych przypadków P1. Zobowiązują się również do regularnych aktualizacji przypadków i szybkiego rozwiązywania. Mogą również współpracować z klientami na portalach społecznościowych i LinkedIn.

Dane adresowe:

AKTE Obsługa informatyczna firm – Outsourcing IT – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 380 784
Telefon: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte